Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama włączenie społeczne

Festiwal Muzyka nad Notecią 4 już wkrótce

31 sierpnia w Nakle nad Notecią ponownie rozbrzmiewać będzie Festiwal Muzyka nad Notecią 4. Na prawie 6 godzin muzyki składać się będą 4 koncerty, w trakcie których wystąpią: zespół TABU, PAWBEATS, PALUCH i SKYTECH. Gośćmi projektu PAWBEATS ORCHESTRA będą m.in. BISZ, SKUBAS, BOBER i FENO. To nie wszystko - przed nami jeszcze kilka ogłoszeń gościnnych występów!
Festiwal Muzyka nad Notecią 4 już wkrótce

Autor: fot.: Materiały prasowe

4. edycja Festiwalu Muzyka nad Notecią to ponownie połączenie różnych gatunków muzycznych we wspólną całość - jedno z największych muzycznych wydarzeń w regionie. Do Nakła nad Notecią przyjadą utalentowani muzycy reprezentujący takie gatunki jak np. rap, reggae, pop, alternatywę, czy EDM. FMNN4 to także strefa foodtrucków, gdzie każdy będzie mógł się posilić i nabrać sił do dalszej zabawy. Spotykamy się, jak sama nazwa wskazuje, nad Notecią, a dokładniej przy ul. Noteckiej 4, by ponownie zanurzyć się w najlepszych dźwiękach, oprawie świetlnej i atmosferze festiwalu muzycznego. Dlatego zabierz bliskich i znajomych do Nakła nad Notecią, gdzie wspólnie zakończymy tegoroczne wakacje na Festiwalu Muzyka nad Notecią!

  • DATA: 31.08.2024 (sobota)
  • START: 18:00
  • MIEJSCE: ul. Notecka 4 w Nakle nad Notecią (teren przy przystani rzecznej)
  • WSTĘP: 5 PLN (opaska festiwalowa)

Organizatorami wydarzenia są: Nakielski Ośrodek Kultury i Gmina Nakło nad Notecią

#FMNN4
#NAKLOVE
#MUZYKAnadNotecia


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

bezchmurnie

Temperatura: -2°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1025 hPa
Wiatr: 7 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCertyfikat SSL od 9 zł/rok!
ReklamaKreatywne rozwiązania dla Twojego biznesu!
Reklamawłączenie społeczne
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: fuegoTreść komentarza: niestety tak, jak inne budynki po tej stronie ulicy, w kolejnym etapie aż do ulicy SzubińskiejData dodania komentarza: 20.02.2025, 10:02Źródło komentarza: Jest zezwolenie. Wkrótce trasa tramwajowa na SzwederowoAutor komentarza: Józef MTreść komentarza: Czy garaże zlokalizowane przy ulicy Leszczyńskiego 90-92 ulegną likwidacji?Data dodania komentarza: 18.02.2025, 13:32Źródło komentarza: Jest zezwolenie. Wkrótce trasa tramwajowa na SzwederowoAutor komentarza: RybaTreść komentarza: To jakiś żydowsko anglosaski żart ? Polacy nie rządzą państwem polskim…..Data dodania komentarza: 14.02.2025, 00:14Źródło komentarza: Minister Radosław Sikorski przekazał 100 tys dolarów na Dom DzieckaAutor komentarza: KaliTreść komentarza: Kto się na to zgodził ,?! Ludzie obudźcie się z tych symboli i socjotechnik stosowanych przez globalistów itp… Era Wodnika wita odważnych ludzi.Data dodania komentarza: 14.02.2025, 00:12Źródło komentarza: Kolejny LIDL w regionie! Pierwszy w RypinieAutor komentarza: Bobin-PotyrałaTreść komentarza: https://www.facebook.com/share/p/1CnXnktVcQ/ Proszę o pomoc dla tego psa. W linku i w komentarzach jest podany adres gdzie pies przebywsData dodania komentarza: 1.02.2025, 20:41Źródło komentarza: 112 dla zwierząt działa już w kujawsko-pomorskimAutor komentarza: Bobin-PotyrałaTreść komentarza: https://www.facebook.com/share/p/1CnXnktVcQ/ POMOCY dla tego psa.Być może to ostatni moment by go uratować.Data dodania komentarza: 1.02.2025, 20:39Źródło komentarza: 112 dla zwierząt działa już w kujawsko-pomorskim
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama