Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama włączenie społeczne

Rękoczyny, czyli targi rzeczy wyjątkowych już wkrótce w Bydgoszczy

Jak podaje Urząd Miasta, 17 i 24 marca odbędzie się 18. edycja Targów Rzeczy Wyjątkowych – „Rękoczyny”. To okazja, aby kupić oryginalne rękodzieło, m.in. ceramikę, biżuterię z akwareli, naturalne świece, miody i pszczele produkty czy torebki wykonane z tkanin upcyklingu. Tegoroczna, wiosenna edycja targów odbędzie się w klimatycznych Młynach Rothera.
  • Źródło: Oficjalny Serwis Bydgoszczy
Rękoczyny, czyli targi rzeczy wyjątkowych już wkrótce w Bydgoszczy

Autor: fot.: Materiały prasowe

Rękoczyny to wyjątkowe targi skupiające lokalnych twórców związanych z rzemiosłem, modą i wzornictwem. Tegoroczna, wiosenna edycja odbędzie się w dwóch terminach: 17 (niedziela) i 24 (niedziela) marca w Młynach Rothera. Mury Młynów wypełni kilkudziesięciu rękodzielników i projektantów. Jeżeli szukacie nietuzinkowych i wyjątkowych produktów, na pewno znajdziecie coś dla siebie. Podczas targów swoją bogatą ofertę przedstawi około 70 wystawców. 

Bydgoszczanie na targach będą mieli okazję wyszukać m.in. przepiękne ozdoby, bukiety, maskotki, upominki dla najbliższych, elementy dekoracyjne i wyposażenie do domu. Torby z tkanin upcyklingu, rękodzieło szydełkowe, odzież, akcesoria do włosów, biżuteria z akwareli, produkty do aromaterapii, naturalne świece zapachowe, pracownia florystyczna, rękodzieło tworzone z drewna, miody i pszczele produkty, ręcznie robione słodycze – to tylko kilka z propozycji przygotowanych przez wystawców. Nie zabraknie też ręcznie robionej biżuterii, ceramiki, wikliny. - Kolejna edycja Rękoczynów - targów rzeczy wyjątkowych odbędzie się w dwie niedziele poprzedzające Wielkanoc. Cała impreza odbywa się w duchu slow i eko. Przyjadą do nas wystawcy nie tylko z regionu, ale także z okolic Łodzi, Warszawy, Poznania czy Gdańska. Te dwie niedziele będą świetną okazją nie tylko do nabycia unikalnych produktów, ale także do rozmowy z bardzo ciekawymi ludźmi, dla których wzornictwo, moda, rękodzieło czy rzemiosło to nie tylko zawód, ale przede wszystkim pasja. 

Zapraszamy też czworonogich milusińskich - na nasze targi można wejść z psem. A i dla nich mamy coś specjalnego - 17 marca warto odwiedzić stanowisko matowe.love, gdzie dostępne będą specjalne maty węchowe, a 24 marca stanowisko Butter up! z ekologicznymi kosmetykami dla czworonogów.  Mamy bardzo dużo wystawców, którzy podczas dwóch niedziel pojawią się u nas tylko raz, dlatego warto zajrzeć do nas dwa razy, by niczego nie przegapić – mówi organizatorka wydarzenia Katarzyna Wiśniewska.
Targi odbędą się w niedzielę 17 i 24 marca w godz. 12:00 – 20:00 w Młynach Rothera, ul. Mennica 10. Wstęp wolny, szczegóły TUTAJ.


 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

bezchmurnie

Temperatura: -2°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1025 hPa
Wiatr: 7 km/h

STARY RYNEK

ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: fuegoTreść komentarza: niestety tak, jak inne budynki po tej stronie ulicy, w kolejnym etapie aż do ulicy SzubińskiejData dodania komentarza: 20.02.2025, 10:02Źródło komentarza: Jest zezwolenie. Wkrótce trasa tramwajowa na SzwederowoAutor komentarza: Józef MTreść komentarza: Czy garaże zlokalizowane przy ulicy Leszczyńskiego 90-92 ulegną likwidacji?Data dodania komentarza: 18.02.2025, 13:32Źródło komentarza: Jest zezwolenie. Wkrótce trasa tramwajowa na SzwederowoAutor komentarza: RybaTreść komentarza: To jakiś żydowsko anglosaski żart ? Polacy nie rządzą państwem polskim…..Data dodania komentarza: 14.02.2025, 00:14Źródło komentarza: Minister Radosław Sikorski przekazał 100 tys dolarów na Dom DzieckaAutor komentarza: KaliTreść komentarza: Kto się na to zgodził ,?! Ludzie obudźcie się z tych symboli i socjotechnik stosowanych przez globalistów itp… Era Wodnika wita odważnych ludzi.Data dodania komentarza: 14.02.2025, 00:12Źródło komentarza: Kolejny LIDL w regionie! Pierwszy w RypinieAutor komentarza: Bobin-PotyrałaTreść komentarza: https://www.facebook.com/share/p/1CnXnktVcQ/ Proszę o pomoc dla tego psa. W linku i w komentarzach jest podany adres gdzie pies przebywsData dodania komentarza: 1.02.2025, 20:41Źródło komentarza: 112 dla zwierząt działa już w kujawsko-pomorskimAutor komentarza: Bobin-PotyrałaTreść komentarza: https://www.facebook.com/share/p/1CnXnktVcQ/ POMOCY dla tego psa.Być może to ostatni moment by go uratować.Data dodania komentarza: 1.02.2025, 20:39Źródło komentarza: 112 dla zwierząt działa już w kujawsko-pomorskim
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama