Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama dotacje unijne dla firm

20-latka z Bydgoszczy o krok od zdobycia tytułu Anioła Polski

Aleksandra Balicka z Bydgoszczy, walczy o koronę w finale prestiżowego konkursu "Angel of Poland". Bydgoszczanka interesuje się modą, sztuką oraz historią. Jej głównym celem jest spełnianie kolejnych marzeń, które pojawiają się na liście.
20-latka z Bydgoszczy o krok od zdobycia tytułu Anioła Polski

Autor: fot.: Patryk Jastrzębski

20 latka z Bydgoszczy jest o krok od zdobycia tytułu Anioła Polski 

Czy wyobrażasz sobie, że z uroczego miasta jak Bydgoszcz może wyjść piękność, która zawalczy o prestiżową koronę w ogólnopolskim konkursie piękności? Nasza bohaterka właśnie to zrobiła, wyruszając na podbój Angel of Poland! Podbiła ona serca jurorów na prestiżowym konkursie "Angel of Poland", który odbył się w Katowicach 8 lipca 2023 roku. Ta pełna pasji i charyzmy dziewczyna, jest już w finale wydarzenia, gdzie z dumą reprezentuje swoje miasto. Bydgoszczanka dzieli się z nami swoją historią i uczuciami, które towarzyszyły jej w drodze do tytułu „miss Anioła Polski”. 

Tajemnice Serca Anioła- Od Trenerki Personalnej do finalistki Angel

Aleksandra Balicka, uosobienie młodzieńczego zapału i determinacji, stawia kroki na ścieżce, która wiedzie wprost do finału konkursu Angel of Poland. W wieku zaledwie 20 lat, ta obiecująca trenerka personalna emanuje pewnością siebie i chęcią eksploracji nowych horyzontów. Trenerka personalna z wyboru, oczarowuje nie tylko klientów swoją profesjonalnością, lecz również inspiruje ich swoim własnym stylem.

Aleksandra żyje modą, sztuką oraz historią. Jej głównym celem jest spełnianie kolejnych marzeń, które pojawiają się na liście. Wzrok Aleksandry skierowany jest także w kierunku modelingu. To właśnie na tę dziedzinę kieruje swój zapał i wyobraźnię. Marzenie o podążaniu wybiegami i pozowaniu przed obiektywami towarzyszy jej już od dziecka.

Dla niej ten konkurs to nie tylko wyzwanie estetyczne, lecz także osobista podróż w nieznane. W tych krótkich słowach: "dzięki swojemu zgłoszeniu otworzę sobie nowe drzwi do nowego świata" kryje się cała jej determinacja i pragnienie rozwijania się. To śmiały krok naprzód, który odsłoni przyszłość pełną nowych możliwości.

Do zdobycia korony polskiego Anioła potrzeba czegoś więcej 

Podczas konkursu Angel of Poland liczy się nie tylko uroda, ale przede wszystkim wewnętrzne piękno i pozytywny wpływ na innych. Aleksandra ma w sobie coś wyjątkowego, co przyciąga i zachwyca. Jej ambicje, pasja i marzenia napędzają ją do walki o koronę Angel of Poland. Pragnie zainspirować innych i udowodnić, że na piękno składają się głównie wyjątkowe cechy osobowości. Czy jednak to wystarczy, aby spełniła swoje marzenia i została Aniołem Polski? 

Cały konkurs Angel of Poland organizowany jest drugi rok z rzędu, co czyni go najmłodszym tego rodzaju konkursem. Zyskuje jednak coraz większą popularność wśród dziewczyn. W tym roku w półfinale brało udział aż 51 uczestniczek. W jury zasiadły takie osoby jak m.in. Miss różnych konkursów piękności: Klaudia Trajdos, Adrianna Sulej, Ola Januszewska, znane ze swoich marek osobistych influencerki: Julia Szponer, Karolina Tokarska oraz tamtoroczna Angel of Poland Roksana Cieplińska 

Sekrety konkursu

Organizatorem jest Damian Maciuszek, założyciel Cristal Premium Events. Znany jest z prowadzenia lifestyle’u Digital Nomada i życia na własnych zasadach. Specjalizuje się w monetyzowaniu marki osobistej dzięki wdrażaniu odpowiednich strategii marketingowo-sprzedażowych. 

Angel of Poland to okazja na wyeksponowanie największych talentów, które mogą rozwinąć się w karierze modelingu. To nie tylko walka o tytuł, ale także szansa na promowanie wartości, które są ważne dla danej uczestniczki. Udział w konkursie otwiera drzwi poczatkującym uczestniczkom do świata mediów i mody, a same dziewczyny pokazują swoje wszechstronne możliwości i talenty. 

Więcej informacji na temat konkursu znajdziecie na stronie: https://angelofpoland.com/  

Droga do finału nie jest łatwa 

Wszystko zaczęło się od zwykłego wypełnienia formularza. Po weryfikacji zgłoszenia, musiała wykonać kilka zadań by wyrazić swoje zaangażowanie w konkursie. Pozowanie do zdjęć czy nakręcanie rolek to tylko kilka trudności z jakimi musiała się zmierzyć. Pasja, cele, zainteresowania oraz ambicje też odgrywały tutaj ważną rolę. 

W ramach eliminacji półfinałowych uczestniczka wystartowała w 3 kreacjach: czarnym sportowym looku, stroju kąpielowym, a także w sukni wieczorowej. Aleksandra już od początku musiała wykazać się otwartością oraz nienagannością wypowiedzi, mierząc się z podchwytliwymi pytaniami jurorów. W drugiej części liczyła się umiejętność catwalku oraz elegancja prezentacji na wybiegu.  

Część pokazową można podsumować słowami jury, które przyznało, że Aleksandra wypadła w bardzo oryginalny sposób. Bardzo doceniono ją również za szczere i niekonwencjonalne wypowiedzi. Teraz świat mediów i modelingu stoi przed nią otworem. Jej kolejnym krokiem jest udział w kampaniach influencerskich, bilboradowych, pokazach mody, sesjach zdjęciowe dla znanych marek, ale co najważniejsze przygotowanie do finału. 

Korona w rękach Aleksandry? 

20 letnia Aleksandra ma więc wiele do udowodnienia. Jej marzenia oraz ambicja sprawiają, że dumnie walczy o koronę Angel of Poland. Jak jednak poradzi sobie z ciążącą na niej presją? Tego dowiemy się już w finale. 

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

bezchmurnie

Temperatura: 4°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1024 hPa
Wiatr: 19 km/h

STARY RYNEK

ReklamaHosting Mango już od 37,50 zł
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: info z BydgoszczyTreść komentarza: Mała prośba: Skoro jest to portal BYDGOSZCZ.pl, to prosilibyśmy o nie uraczanie nas bieda-informacyjkami z Magagrajdołu Toruniewo, OK? Już starczy tego, że toruńskie pasożyty na B-szczy zyskały to, co dokładnie straciła na ich rzecz B-szcz, w tym także sport. Należy oderwać rydzykowych pasożytów id bydgoskiego cycka, bo nas tylko doją bez końca, a B-szcz bez końca traci!! My Całbeckowa DO NICZEGO NIE POTRZEBUJEMY, a że tamtejsze pasożyty i ich grajdoł nie byłby tym, czym jest dzisiaj bez okradania B-szczy, to należy z tym wreszcie SKOŃCZYĆ!!!Data dodania komentarza: 20.04.2025, 16:46Źródło komentarza: ALSTAL Grupa Budowlana ponownie sponsorem toruńskiego żużlaAutor komentarza: JolaTreść komentarza: Krótka ta Biedronka, rozmieszczenie regałów i towaru nie przypomina standardu Biedronki. Asortyment raczej nie pełny.Data dodania komentarza: 17.04.2025, 15:34Źródło komentarza: Nowa Biedronka w Bydgoszczy. Otwarcie już jutro!Autor komentarza: PiotrekTreść komentarza: No cóż, to nie jest normalnej wielkości Biedronka, układem wewnątrz przypomina Polomarket na Bartodziejach. Nie ma też pełnego asortymentu Biedronki. Dodatkowo miejsca postojowe dość wąskie, więc łatwo o obicie drzwi.Data dodania komentarza: 17.04.2025, 15:31Źródło komentarza: Nowa Biedronka w Bydgoszczy. Otwarcie już jutro!Autor komentarza: Kasyno BooiTreść komentarza: Po sesjach w Booi pozostaje dobre wrażenie. Wszystko jest przewidywalne w dobrym tego słowa znaczeniu: działa jak działa i nadal działa. Żadnych niespodzianek, wszystko jest stabilne i zgodne z regulaminem. Gry są uruchamiane szybko, konto osobiste zawiera informacje, nic nie jest mylące. https://sklep-dinozaurow.pl/Data dodania komentarza: 17.04.2025, 10:47Źródło komentarza: Technologie online które zmieniły nasze życieAutor komentarza: JaTreść komentarza: Bardzo się się cieszę, że w pobliżu mojego domku będę miała swoją BiedronkęData dodania komentarza: 14.04.2025, 18:38Źródło komentarza: Nowa Biedronka w Bydgoszczy. Otwarcie już jutro!Autor komentarza: AlicjaTreść komentarza: Właściciele cukierni Sowa powinni zostać uhonorowani przez miasto Bydgoszcz. Nie znam drugiej bydgoskiej firmy, która od lat tak bardzo inwestowałaby w porządkowanie przestrzeni i rozwój architektoniczny naszego miasta. Dzięki tej firmie Bydgoszcz pięknieje.Data dodania komentarza: 10.04.2025, 12:41Źródło komentarza: Nowy mini park handlowy w Bydgoszczy. Cukiernia Sowa inwestuje
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama