Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama dotacje dla firm

26-letni bydgoszczanin posiadał ponad pół kilograma narkotyków

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową i Pseudokibiców Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy nie odpuszczają i po raz kolejny zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków. Tym razem ponad pół kilograma. 26-letni właściciel zabronionych środków został aresztowany na najbliższe trzy miesiące.
26-letni bydgoszczanin posiadał ponad pół kilograma narkotyków

Autor: KWP Bydgoszcz

Na trzy miesiące do aresztu trafił 26-letni bydgoszczanin, którym zainteresowali się bydgoscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową. Z ich informacji wynikało, że mężczyzna może posiadać znaczne ilości substancji zabronionych.

By to potwierdzić w minioną środę (30.08.2023) pojechali do jego mieszkania na bydgoskich Kapuściskach. Po przedstawieniu powodu wizyty przeprowadzili przeszukanie lokalu.

Na potwierdzenie swoich podejrzeń nie musieli długo czekać. 26-latek miał znaczne ilości narkotyków. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli u niego ponad 450 gramów kryształków 3-CMC oraz 55 gramów marihuany.

Po zatrzymaniu mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a zabezpieczone środki do laboratorium kryminalistycznego. Wstępne badanie potwierdziło, że są to substancje zabronione ustawą.

Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił przedstawić bydgoszczaninowi zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości narkotyków.

Bydgoszczanin został przewieziony do prokuratury, a następnie do sądu. Sędzia, po zapoznaniu się wczoraj (31.08.2023) z materiałami sprawy, aresztował go na trzy miesiące.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie małe

Temperatura: 5°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1009 hPa
Wiatr: 9 km/h

STARY RYNEK

ReklamaHosting Mango już od 37,50 zł
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklamadotacje unijne dla firm MŚP
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: RafałTreść komentarza: Kolega kupił nowe mieszkanie od Budlexu na ulicy Zaświat i pękają mu tynki w mieszkaniu oraz w częściach wspólnych. Budlex odpowiada, że budynek osiada i ma prawo dużo rzeczy pękać i nie będą tego naprawiać. Pokazują zapis w umowie o osiadaniu budynku. Szyby okienne porysowane i pani stwierdziła, że z 2 metrów tego nie widać i reklamacja odrzucona. Jak dla mnie to nie ten sam Budlex co kiedyś. Radzę przeczytać umowę na co się godzimy.Data dodania komentarza: 14.03.2025, 09:59Źródło komentarza: Budlex kontynuuje prace w inwestycji Enklawa w BydgoszczyAutor komentarza: Zakłopotany FranekTreść komentarza: Nie zdziwię się, jak będę chciał zaparkować samochód na swoim własnym miejscu parkingowym w garażu pod blokiem i będzie tam stał parkomat. Dosłownie z wszystkiego próbują oskubać człowieka. To jest żenada.Data dodania komentarza: 3.03.2025, 17:52Źródło komentarza: Bydgoszcz: Rozszerzy się strefa płatnego parkowaniaAutor komentarza: fuegoTreść komentarza: niestety tak, jak inne budynki po tej stronie ulicy, w kolejnym etapie aż do ulicy SzubińskiejData dodania komentarza: 20.02.2025, 10:02Źródło komentarza: Jest zezwolenie. Wkrótce trasa tramwajowa na SzwederowoAutor komentarza: Józef MTreść komentarza: Czy garaże zlokalizowane przy ulicy Leszczyńskiego 90-92 ulegną likwidacji?Data dodania komentarza: 18.02.2025, 13:32Źródło komentarza: Jest zezwolenie. Wkrótce trasa tramwajowa na SzwederowoAutor komentarza: RybaTreść komentarza: To jakiś żydowsko anglosaski żart ? Polacy nie rządzą państwem polskim…..Data dodania komentarza: 14.02.2025, 00:14Źródło komentarza: Minister Radosław Sikorski przekazał 100 tys dolarów na Dom DzieckaAutor komentarza: KaliTreść komentarza: Kto się na to zgodził ,?! Ludzie obudźcie się z tych symboli i socjotechnik stosowanych przez globalistów itp… Era Wodnika wita odważnych ludzi.Data dodania komentarza: 14.02.2025, 00:12Źródło komentarza: Kolejny LIDL w regionie! Pierwszy w Rypinie
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama