Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama dotacje unijne dla firm

Szokujące zachowanie 21-latka. Wyprzedzając na jednym kole spowodował kolizję

Dzisiaj (25.04) na ul. Inwalidów w Bydgoszczy prowadzący motocykl mężczyzna, poprzez swoje nieodpowiedzialne zachowanie, spowodował kolizję. W jej wyniku podróżujący z nim pasażer spadł na jezdnię, a motocykl uderzył w nadjeżdżające z naprzeciwka auto. Po zatrzymaniu przez policję 21-latka okazało się, że nie posiada on uprawnień na kierowanie biorącym udział w kolizji pojazdem.
Szokujące zachowanie 21-latka. Wyprzedzając na jednym kole spowodował kolizję

Źródło: fot. KMP Bydgoszcz

Na opublikowanym przez policję nagraniu widać jak 21-letni kierowca, nie stosując się do zakazu wyprzedzania, wykonał ten manewr, jednocześnie gwałtownie przyspieszając i stając na jednym kole. Na skutek tego wyczynu najpierw nastąpił upadek pasażera, a następnie przewróceniem się pojazdu. Motocykl, ślizgając się po jezdni, uderzył jeszcze w samochód nadjeżdżający z naprzeciwka.

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali już mieszkańcowi powiatu bydgoskiego prawo jazdy. Jak się okazało nie upoważniało ono mlodego mężczyzny do kierowania motocyklem.

21-latek odpowie teraz za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, jazdę bez wymaganych uprawnień do prowadzenia tej kategorii pojazdu oraz wyprzedzanie w miejscu niedozwolonym.

Jednocześnie policjanci apelują do kierowców o zdrowy rozsądek, o jazdę zgodną z przepisami, ale również dostosowaną do indywidualnych umiejętności. Jak pokazuje opisywana sytuacja, kierowcy zabrakło nie tylko uprawnień do prowadzenia tego typu pojazdu, ale również umiejętności jazdy motocyklem o tak dużej mocy silnika.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Karol 25.04.2023 20:04
Brawura niejednego już zgubiła..

zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 9°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1013 hPa
Wiatr: 19 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCertyfikat SSL od 9 zł/rok!
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AlicjaTreść komentarza: Właściciele cukierni Sowa powinni zostać uhonorowani przez miasto Bydgoszcz. Nie znam drugiej bydgoskiej firmy, która od lat tak bardzo inwestowałaby w porządkowanie przestrzeni i rozwój architektoniczny naszego miasta. Dzięki tej firmie Bydgoszcz pięknieje.Data dodania komentarza: 10.04.2025, 12:41Źródło komentarza: Nowy mini park handlowy w Bydgoszczy. Cukiernia Sowa inwestujeAutor komentarza: BZGTreść komentarza: Znowu ta toruńska ***** Ostrowski, który notorycznie zdradza B-szcz we wszystkim na rzecz tego toruńskiego grajdołu zamieszkałego przez socjopatów z antybydgoską psychozą. :( Zaczął niszczyć nawet Tow. Przyj. M. B-szczy doprowadzając do rezygnacji prawdziwych bydgoszczan, ale ktoś wreszcie wytłumaczył tej toruńskiej gnidzie podającej się za bydgoszczanina, choć nim nie jest ani z urodzenia ani z przekonania, że ma wy... opuścić to Towarzystwo. Bydgoszczanie go żywiołowo nienawidzą, jako toruńskiego zdrajcę niszczącego B-szcz z toruńskimi psychopatami!! Won do Grajdołu ZDRAJCO!!!Data dodania komentarza: 28.03.2025, 12:51Źródło komentarza: Od kwietnia loty do FrankfurtuAutor komentarza: Natalia i ZuziaTreść komentarza: Tak naprawdę to szkoda że nasz trener trenuje w Nowy Jorku a nie u nas. Było fajnie.Data dodania komentarza: 21.03.2025, 13:49Źródło komentarza: Za nami udany start judoków z Wyższej Szkoły GospodarkiAutor komentarza: SlawTreść komentarza: Gratulacje! Dzięki trenerowi R.Pujszo ciągle "słychać " o bydgoskim judo !Data dodania komentarza: 20.03.2025, 21:26Źródło komentarza: Za nami udany start judoków z Wyższej Szkoły GospodarkiAutor komentarza: KamilTreść komentarza: UMK -bez medalu a inne nie wiem.Data dodania komentarza: 19.03.2025, 11:29Źródło komentarza: Za nami udany start judoków z Wyższej Szkoły GospodarkiAutor komentarza: MisiekTreść komentarza: GratulacjeData dodania komentarza: 18.03.2025, 23:04Źródło komentarza: Za nami udany start judoków z Wyższej Szkoły Gospodarki
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama