Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Mikołajki w bibliotece już jutro

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy zaprasza wszystkie dzieci na Mikołajki, które w tym roku odbędą się w poprzedzającą święto sobotę 03.12.2022 r. Na najmłodszych, jak co roku, czeka dużo atrakcji.
Mikołajki w bibliotece już jutro

Autor: Materiały prasowe

Zapraszamy zatem na mikołajkową sobotę. Mamy nadzieję, że nasze atrakcje umilą czas dzieciom i rodzicom, a także naszym gościom z Ukrainy.

9.00 - 15.00

Kiermasz Książek - na którym każdy znajdzie coś dla siebie w atrakcyjnej cenie. Czekają na Was książki popularno-naukowe, kryminały, romanse, biografie, poradniki, książki dla dzieci i młodzieży i wiele innych. A do tego płyty CD, winyle i filmy…

Miejsce: Wypożyczalnia Główna i Przestrzeń na dole

 

10.00 – 11.30

Świąteczny seans filmowy dla całej rodziny - wspólne oglądanie świątecznej projekcji na naszym bibliotecznym strychu to znakomity sposób, aby wczuć się w klimat Świąt.

Miejsce: Strych

 

11.00 - 13.00

Świąteczne biblioteczne warsztaty recyklingowe „Grudniowe EkoDeko - Bombeczki z żaróweczki”. Zamień przepalone żarówki na wyjątkowe ozdoby choinkowe.

Grupa zamknięta

Miejsce: Sala Wykładowa

 

12.00 – 14.00

Spotkanie autorskie z Józefem Heroldem - Ukraińskie bajki na św. Mikołaja

Zapraszamy ukraińskie dzieci wraz z rodzicami na mikołajkowe spotkanie z bajkami, których twórcą jest Józef Herold, autor „Bajek na cały tydzień”. Utwory te zostały kilka miesięcy temu przetłumaczone na język ukraiński przez Svitlanę Breslawską. Trafiły już do ponad tysiąca dzieci w wieku od 5 do 11 lat. W czasie spotkania wszystkie dzieci otrzymają w prezencie książkę z imienną dedykacją od autora.

Miejsce: Strych

 

13.00 - 15.00

Świąteczne biblioteczne warsztaty recyklingowe „Ekopakowanie prezentów i ekoozdoby do prezentów gwiazdkowych”.

Miejsce: Wypożyczalnia Główna

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zamglenia

Temperatura: 4°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1028 hPa
Wiatr: 17 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCertyfikat SSL od 9 zł/rok!
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: BZGTreść komentarza: Znowu ta toruńska ***** Ostrowski, który notorycznie zdradza B-szcz we wszystkim na rzecz tego toruńskiego grajdołu zamieszkałego przez socjopatów z antybydgoską psychozą. :( Zaczął niszczyć nawet Tow. Przyj. M. B-szczy doprowadzając do rezygnacji prawdziwych bydgoszczan, ale ktoś wreszcie wytłumaczył tej toruńskiej gnidzie podającej się za bydgoszczanina, choć nim nie jest ani z urodzenia ani z przekonania, że ma wy... opuścić to Towarzystwo. Bydgoszczanie go żywiołowo nienawidzą, jako toruńskiego zdrajcę niszczącego B-szcz z toruńskimi psychopatami!! Won do Grajdołu ZDRAJCO!!!Data dodania komentarza: 28.03.2025, 12:51Źródło komentarza: Od kwietnia loty do FrankfurtuAutor komentarza: Natalia i ZuziaTreść komentarza: Tak naprawdę to szkoda że nasz trener trenuje w Nowy Jorku a nie u nas. Było fajnie.Data dodania komentarza: 21.03.2025, 13:49Źródło komentarza: Za nami udany start judoków z Wyższej Szkoły GospodarkiAutor komentarza: SlawTreść komentarza: Gratulacje! Dzięki trenerowi R.Pujszo ciągle "słychać " o bydgoskim judo !Data dodania komentarza: 20.03.2025, 21:26Źródło komentarza: Za nami udany start judoków z Wyższej Szkoły GospodarkiAutor komentarza: KamilTreść komentarza: UMK -bez medalu a inne nie wiem.Data dodania komentarza: 19.03.2025, 11:29Źródło komentarza: Za nami udany start judoków z Wyższej Szkoły GospodarkiAutor komentarza: MisiekTreść komentarza: GratulacjeData dodania komentarza: 18.03.2025, 23:04Źródło komentarza: Za nami udany start judoków z Wyższej Szkoły GospodarkiAutor komentarza: Kanupriya RawatTreść komentarza: Congratulations 🎉🎉Data dodania komentarza: 18.03.2025, 21:09Źródło komentarza: Za nami udany start judoków z Wyższej Szkoły Gospodarki
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama