Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama dotacje dla firm

Bydgoszcz kończy sobotnie zmagania na Marbruk Triathlon Charzykowy z 11 medalami

W malowniczej scenerii Borów Tucholskich odbyła się druga impreza z cyklu CIECH Tri Tour – Marbruk Triathlon Charzykowy. Triathloniści pobijali życiówki i rekordy trasy, a emocje na mecie rozpalały kibiców. Bydgoszczanie przywiozą do domu 11 medali.
Bydgoszcz kończy sobotnie zmagania na Marbruk Triathlon Charzykowy z 11 medalami

Autor: Materiały prasowe

Podczas tegorocznej edycji rywalizacja rozpoczęła się w sobotę punktualnie o 8, na pierwszy ogień poszli zawodnicy startujący na dystansie 28,25 km. Trzy godziny później rozpoczęły się zmagania na dystansie 112,99 km. Dzisiaj w Charzykowach startującym pomagały wyjątkowo sprzyjające warunki – temperatura wody wynosiła aż 19 stopni Celsjusz. Jednocześnie zawodników orzeźwiał lekki wiatr. Pogoda była idealna do startu w triathlonie!

 

Sobota okazała się też szczególnym dniem dla sportowców z Bydgoszczy. Złoto wywalczyli Jakub Sawiełajc (sprint M 18-29), Adam Zięba (sprint M 40-49) oraz Janusz Zienkiewicz (sprint M 50-59). Srebrem musieli nacieszyć się Martyna Nowak (sprint K 18-29), Martyna Wasilewska (sprint K 30-39), Mariola Raszlińska (sprint K 50-59), Krzysztof Łupczyński (sprint M 30-39) i Marek Kowalczyk (połówka M 40-49). Z brązowym medalem do domu wrócą Marcin Andrzejewski (sprint M 30-39), Gracjan Topczewski (sprint M 40-49) i Józef Małkiński (sprint M 60-69).

 

Sportowe emocje będą trwały również w niedziele, gdy zawodnicy w Charzykowach będą rywalizować na dystansie 56,5 km. Kolejne triathlonowe zmagania już 15 lipca w Poznaniu. Miejmy nadzieję, że atmosfera na zawodach będzie również tak samo wspaniała jak obecnie w Charzykowach.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 10°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1010 hPa
Wiatr: 33 km/h

STARY RYNEK

ReklamaHosting Mango już od 37,50 zł
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: AlicjaTreść komentarza: Właściciele cukierni Sowa powinni zostać uhonorowani przez miasto Bydgoszcz. Nie znam drugiej bydgoskiej firmy, która od lat tak bardzo inwestowałaby w porządkowanie przestrzeni i rozwój architektoniczny naszego miasta. Dzięki tej firmie Bydgoszcz pięknieje.Data dodania komentarza: 10.04.2025, 12:41Źródło komentarza: Nowy mini park handlowy w Bydgoszczy. Cukiernia Sowa inwestujeAutor komentarza: BZGTreść komentarza: Znowu ta toruńska ***** Ostrowski, który notorycznie zdradza B-szcz we wszystkim na rzecz tego toruńskiego grajdołu zamieszkałego przez socjopatów z antybydgoską psychozą. :( Zaczął niszczyć nawet Tow. Przyj. M. B-szczy doprowadzając do rezygnacji prawdziwych bydgoszczan, ale ktoś wreszcie wytłumaczył tej toruńskiej gnidzie podającej się za bydgoszczanina, choć nim nie jest ani z urodzenia ani z przekonania, że ma wy... opuścić to Towarzystwo. Bydgoszczanie go żywiołowo nienawidzą, jako toruńskiego zdrajcę niszczącego B-szcz z toruńskimi psychopatami!! Won do Grajdołu ZDRAJCO!!!Data dodania komentarza: 28.03.2025, 12:51Źródło komentarza: Od kwietnia loty do FrankfurtuAutor komentarza: Natalia i ZuziaTreść komentarza: Tak naprawdę to szkoda że nasz trener trenuje w Nowy Jorku a nie u nas. Było fajnie.Data dodania komentarza: 21.03.2025, 13:49Źródło komentarza: Za nami udany start judoków z Wyższej Szkoły GospodarkiAutor komentarza: SlawTreść komentarza: Gratulacje! Dzięki trenerowi R.Pujszo ciągle "słychać " o bydgoskim judo !Data dodania komentarza: 20.03.2025, 21:26Źródło komentarza: Za nami udany start judoków z Wyższej Szkoły GospodarkiAutor komentarza: KamilTreść komentarza: UMK -bez medalu a inne nie wiem.Data dodania komentarza: 19.03.2025, 11:29Źródło komentarza: Za nami udany start judoków z Wyższej Szkoły GospodarkiAutor komentarza: MisiekTreść komentarza: GratulacjeData dodania komentarza: 18.03.2025, 23:04Źródło komentarza: Za nami udany start judoków z Wyższej Szkoły Gospodarki
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama