Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 28 kwietnia 2025 20:03
Reklama

Anna Wolf wraca z kontynuacją serii „Storm Riders MC”. „Knox” w księgarniach od 15 czerwca!

Ryk silnika, zawrotna prędkość i jazda na granicy ryzyka, a do tego twarde zasady, którym trzeba się podporządkować. W obronie barw klubowych i ukochanej kobiety nie cofną się przed niczym. Oto oni – wytatuowani, diabelnie przystojni i niepokorni członkowie klubu motocyklowego Storm Riders MC. Anna Wolf, jedna z najpopularniejszych polskich pisarek, wraca z kontynuacją uwielbianej przez czytelniczki serii i znów serwuje im emocjonującą podróż do fascynującego świata seksownych mężczyzn, których łączy pasja do motocykli. „Knox” w księgarniach od 15 czerwca!
Anna Wolf wraca z kontynuacją serii „Storm Riders MC”. „Knox” w księgarniach od 15 czerwca!

Autor: Materiały prasowe

Caroline O’Harra ma poważne kłopoty, ale nawet przez myśl by jej nie przeszło, że osobą, która niespodziewanie przyjdzie jej z pomocą, będzie Knox, jej dawna miłość. Mężczyzna zabiera ją do Jackson w stanie Tennessee, gdzie mieści się siedziba klubu motocyklowego, do którego należy. Atmosfera między dawnymi znajomymi od początku jest napięta – szybko okazuje się, że mimo upływu czasu Caroline nadal darzy Knoxa gorącym uczuciem. On zresztą też wreszcie zrozumiał, jak wielki błąd popełnił wiele lat temu, nie dając szansy ich związkowi.

 

Wkrótce dochodzi do nieprzyjemnego incydentu – klubowy dom Storm Riders zostaje ostrzelany przez członków wrogiego gangu. Caroline sprawnie posługuje się bronią, więc ramię w ramię z kolegami Knoxa stawia czoło napastnikom, a nawet rani jednego z nich. Kiedy wychodzi na jaw, kim jest postrzelony intruz, wszyscy są w szoku.

 

Między klubami na dobre rozpoczyna się rywalizacja o wpływy. Konkurencyjny klub nie przebiera w środkach – przemocą próbuje wykurzyć członków Storm Riders MC z terytorium, które Knox i jego motocyklowi bracia od lat uważają za własne. Ale oni zbyt długo pracowali na swoją pozycję w motocyklowym światku, by teraz tak łatwo odpuścić…

 

Kim jest postrzelony przez Caroline Rick, co knuje i dlaczego dziewczyna tak bardzo go nienawidzi? Jak daleko posunie się Knox, by zatrzymać u swego boku ukochaną kobietę? Czy on i Caroline mają szansę na szczęśliwą przyszłość?

 

Akcja pełna nieprzewidzianych zwrotów, dynamiczne tempo i niepohamowana namiętność, której nie sposób się oprzeć. Powieść „Knox” jest kontynuacją serii „Storm Riders MC” przedstawiającej przygody członków klubu motocyklowego znanych z kart „Blade’a” i „Storma”. Anna Wolf zabiera czytelniczki do niebezpiecznego, owianego tajemnicą świata, który rządzi się własnymi prawami. Każda z wchodzących w skład tej serii książek to porywająca opowieść o mężczyznach w skórach i na lśniących motocyklach, którzy choć na co dzień są twardzielami, to pod wpływem miłości do ukochanej kobiety potrafią stać się czuli i troskliwi.


Anna Wolf – polska pisarka najbardziej znana z cyklu „Gangsterzy” przedstawiającego braci Tarasow. Mimo ogromnej popularności zyskanej dzięki mafijnej serii, wciąż pozostaje osobą bardzo tajemniczą. Niewiele wiadomo o niej samej, jej życiu zawodowym oraz prywatnym. Ze skąpych informacji dostępnych w internecie dowiedzieć się można jedynie, że mieszka w Gorzowie Wielkopolskim, jest matką dwóch dorastających córek i właścicielką cocker spaniela. W wydawnictwie Akurat ukazało się dotychczas jej pięć powieści: „Ring”, „Parker Rain”, „Storm”,  „Klątwa Berserkera” oraz „Obietnica gangstera”.

 

 

Tytuł: „Knox”

Autorka: Anna Wolf

Data premiery: 15.06.2022 r.

Cena: 39,90 zł

Wydawnictwo Akurat

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

bezchmurnie

Temperatura: 18°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1024 hPa
Wiatr: 9 km/h

STARY RYNEK

ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: info z BydgoszczyTreść komentarza: Mała prośba: Skoro jest to portal BYDGOSZCZ.pl, to prosilibyśmy o nie uraczanie nas bieda-informacyjkami z Magagrajdołu Toruniewo, OK? Już starczy tego, że toruńskie pasożyty na B-szczy zyskały to, co dokładnie straciła na ich rzecz B-szcz, w tym także sport. Należy oderwać rydzykowych pasożytów id bydgoskiego cycka, bo nas tylko doją bez końca, a B-szcz bez końca traci!! My Całbeckowa DO NICZEGO NIE POTRZEBUJEMY, a że tamtejsze pasożyty i ich grajdoł nie byłby tym, czym jest dzisiaj bez okradania B-szczy, to należy z tym wreszcie SKOŃCZYĆ!!!Data dodania komentarza: 20.04.2025, 16:46Źródło komentarza: ALSTAL Grupa Budowlana ponownie sponsorem toruńskiego żużlaAutor komentarza: JolaTreść komentarza: Krótka ta Biedronka, rozmieszczenie regałów i towaru nie przypomina standardu Biedronki. Asortyment raczej nie pełny.Data dodania komentarza: 17.04.2025, 15:34Źródło komentarza: Nowa Biedronka w Bydgoszczy. Otwarcie już jutro!Autor komentarza: PiotrekTreść komentarza: No cóż, to nie jest normalnej wielkości Biedronka, układem wewnątrz przypomina Polomarket na Bartodziejach. Nie ma też pełnego asortymentu Biedronki. Dodatkowo miejsca postojowe dość wąskie, więc łatwo o obicie drzwi.Data dodania komentarza: 17.04.2025, 15:31Źródło komentarza: Nowa Biedronka w Bydgoszczy. Otwarcie już jutro!Autor komentarza: Kasyno BooiTreść komentarza: Po sesjach w Booi pozostaje dobre wrażenie. Wszystko jest przewidywalne w dobrym tego słowa znaczeniu: działa jak działa i nadal działa. Żadnych niespodzianek, wszystko jest stabilne i zgodne z regulaminem. Gry są uruchamiane szybko, konto osobiste zawiera informacje, nic nie jest mylące. https://sklep-dinozaurow.pl/Data dodania komentarza: 17.04.2025, 10:47Źródło komentarza: Technologie online które zmieniły nasze życieAutor komentarza: JaTreść komentarza: Bardzo się się cieszę, że w pobliżu mojego domku będę miała swoją BiedronkęData dodania komentarza: 14.04.2025, 18:38Źródło komentarza: Nowa Biedronka w Bydgoszczy. Otwarcie już jutro!Autor komentarza: AlicjaTreść komentarza: Właściciele cukierni Sowa powinni zostać uhonorowani przez miasto Bydgoszcz. Nie znam drugiej bydgoskiej firmy, która od lat tak bardzo inwestowałaby w porządkowanie przestrzeni i rozwój architektoniczny naszego miasta. Dzięki tej firmie Bydgoszcz pięknieje.Data dodania komentarza: 10.04.2025, 12:41Źródło komentarza: Nowy mini park handlowy w Bydgoszczy. Cukiernia Sowa inwestuje
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama