Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

"Make ART not WAR". Koncert Charytatywny w Myślęcinku

Zapraszamy w niedzielę 15 maja na Make ART not WAR - koncert charytatywny, podczas którego będziemy zbierali pieniądze na pomoc żywnościową dla walczącej Ukrainy. Współorganizatorem jest fundacja "Sztuka Wyboru".
"Make ART not WAR". Koncert Charytatywny w Myślęcinku

Koncert charytatywny w wakeparku. Partnerem wydarzenia jest firma Bista Standard.
Line up:

 

15:30- Where is James?
16:30- Brylband
17:30- Pokój nr 3
18:30- Tabu
20:00- Over the Under
21:00- Analogs
22:00- Bisz/Kosa - Blady Kröl (live band)

W trakcie koncertu prowadzona będzie zbiórka za pośrednictwem Fundacji Sztuka Wyboru.
 

Zbiórka darów i funduszy przeznaczonych na pomoc żywnościową dla walczącej Ukrainy.
 

Od początku wojny Fundacja wsparła swoimi działaniami blisko 500 uchodźców przybyłych do Polski oraz współorganizowała 9 transportów wysłanych bezpośrednio do Lwowa i dalej z darami. Więcej na www.fsw.org.pl i FB Fundacji.

Przy organizacji eventu pomaga Stowarzyszenie Współgra

Sponsorami koncertu są:
Apartamenty Sowa, Cex, Dermo Medica, Renta, Fractal, Rosmedia, Przystań Bydgoszcz, Darts Polska, English team.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

redakcja 12.05.2022 15:01
Koncert charytatywny w wakeparku

Krzysztof 12.05.2022 14:36
A gdzie dokładnie będzie ten koncert?

bezchmurnie

Temperatura: 8°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1028 hPa
Wiatr: 8 km/h

STARY RYNEK

ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: BZGTreść komentarza: Znowu ta toruńska ***** Ostrowski, który notorycznie zdradza B-szcz we wszystkim na rzecz tego toruńskiego grajdołu zamieszkałego przez socjopatów z antybydgoską psychozą. :( Zaczął niszczyć nawet Tow. Przyj. M. B-szczy doprowadzając do rezygnacji prawdziwych bydgoszczan, ale ktoś wreszcie wytłumaczył tej toruńskiej gnidzie podającej się za bydgoszczanina, choć nim nie jest ani z urodzenia ani z przekonania, że ma wy... opuścić to Towarzystwo. Bydgoszczanie go żywiołowo nienawidzą, jako toruńskiego zdrajcę niszczącego B-szcz z toruńskimi psychopatami!! Won do Grajdołu ZDRAJCO!!!Data dodania komentarza: 28.03.2025, 12:51Źródło komentarza: Od kwietnia loty do FrankfurtuAutor komentarza: Natalia i ZuziaTreść komentarza: Tak naprawdę to szkoda że nasz trener trenuje w Nowy Jorku a nie u nas. Było fajnie.Data dodania komentarza: 21.03.2025, 13:49Źródło komentarza: Za nami udany start judoków z Wyższej Szkoły GospodarkiAutor komentarza: SlawTreść komentarza: Gratulacje! Dzięki trenerowi R.Pujszo ciągle "słychać " o bydgoskim judo !Data dodania komentarza: 20.03.2025, 21:26Źródło komentarza: Za nami udany start judoków z Wyższej Szkoły GospodarkiAutor komentarza: KamilTreść komentarza: UMK -bez medalu a inne nie wiem.Data dodania komentarza: 19.03.2025, 11:29Źródło komentarza: Za nami udany start judoków z Wyższej Szkoły GospodarkiAutor komentarza: MisiekTreść komentarza: GratulacjeData dodania komentarza: 18.03.2025, 23:04Źródło komentarza: Za nami udany start judoków z Wyższej Szkoły GospodarkiAutor komentarza: Kanupriya RawatTreść komentarza: Congratulations 🎉🎉Data dodania komentarza: 18.03.2025, 21:09Źródło komentarza: Za nami udany start judoków z Wyższej Szkoły Gospodarki
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama