Ankieta jest anonimowa i w pełni bezpieczna. Wszystkie informacje będą analizowane wyłącznie statystycznie. Ankietę można wypełnić za pośrednictwem smartfona, komputera, czy innych urządzeń elektronicznych, które umożliwiają korzystanie z Internetu. Wystarczy kliknąć w link, odpowiedzieć na kilka pytań, a następnie kliknąć „wyślij”.
Wyniki badania socjologicznego pozwolą precyzyjnie określić krótko- i długofalowe cele w kształtowaniu miejskiej polityki senioralnej tak, aby odpowiadała faktycznym potrzebom mieszkańców. Wnioski z ankiet stanowić będą także wytyczne dla wyborów działań podejmowanych przez organizacje pozarządowe, a wspieranych finansowo przez Miasto.
Diagnoza ma charakter kompleksowy, uwzględnia podział na poszczególne osiedla, dzięki czemu także tym kryterium będziemy mogli się kierować planując kolejne inwestycje i programy aktywizujące oraz podnoszące komfort życia osób starszych.
Formularz dostępny jest TUTAJ.
Ankieta jest anonimowe, a wypełnienie zajmie kilkanaście minut.
Po co diagnoza?
Każdy z nas ma własną opinię na wiele tematów. I każda z tych opinii jest ważna dla kształtowania otaczającej nas rzeczywistości. Jednak dopiero profesjonalnie opracowana metoda naukowa sprawić może, że z indywidualnych opinii powstaje plan działania, odpowiadający potrzebom i oczekiwaniom wszystkich. Zawsze będzie to kompromis. Ale dzięki profesjonalnej diagnostyce społecznej nasze kompromisy mają szansę być optymalne i wspólne.
Ważne ostrzeżenia!
W ramach prowadzonej diagnozy nikt nie będzie pytał Państwa o żadne wrażliwe dane – takie jak dokładny adres zamieszkania, dokładna data urodzenia czy PESEL. Pamiętajmy, że są to informacje, których nigdy nie powinniśmy podawać osobom, których wiarygodności nie możemy potwierdzić.
Wypełnienie ankiety jest najprostszym i w pełni bezpiecznym sposobem udziału w diagnozie.
Badanie prowadzone jest przez Oficynę Profilaktyczną z Krakowa na zlecenie Miasta Bydgoszczy.
Napisz komentarz
Komentarze