Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 21 kwietnia 2025 01:15
Reklama Pesa życzy wesołych Świąt!

Męska bielizna to nie tylko czarne bokserki. Jak łączyć styl i wygodę?

Bielizna jest podstawą garderoby – dotyczy to zarówno tej damskiej, jak i męskiej, choć Panowie często nie zwracają dużej uwagi na to, czego pod ubraniem nie widać. Jest to jednak część garderoby, która pozostaje w kontakcie z naszą skórą, zwłaszcza w tych najdelikatniejszych miejscach. Właśnie z tego powodu powinniśmy poświęcić jej więcej uwagi i wybrać to, co zapewni komfort w każdej sytuacji. Chcesz wiedzieć, jak połączyć wygodę i styl? Przeczytaj poniższy artykuł!
Męska bielizna to nie tylko czarne bokserki. Jak łączyć styl i wygodę?
Męska bielizna to nie tylko czarne bokserki. Jak łączyć styl i wygodę?

Nosisz ją przez cały dzień, więc musisz się w niej czuć dobrze. To wiedzieli już Rzymianie. Na co zwrócić uwagę podczas zakupów?

Podstawa to prawidłowy rozmiar

Bielizna męska nie może być zbyt ciasna, ani za duża. Niedopasowana bielizna będzie sprawiać dyskomfort przez cały dzień, a Ty będziesz ją przez cały czas poprawiać i podciągać.

Wybór zbyt dużego rozmiaru może skończyć się tym, że bielizna zsunie się w niechcianym momencie. Nie pasuje pod garnitur ani obcisłe spodnie, bowiem może się zwijać i przyciągać uwagę ludzi wokół

Materiał nie jest bez znaczenia

 

Kto by chciał na tych najwrażliwiejszych miejscach ciała mieć coś, w czym łatwo się spocić, odczuwa się dyskomfort, materiał drapie lub uciska? Niskiej jakości materiał może powodować ogromny dyskomfort i reakcje alergiczne, dlatego warto poświęcić odrobinę uwagi i zwrócić uwagę na to, z czego wykonane są szorty, które wpadły Ci w oko.

Materiał powinien być przyjemny, absorbujący wilgoć ze skóry i oddychający.

Nasza wskazówka: Latem doskonale sprawdza się bawełna, do ćwiczeń warto wybrać bieliznę termoaktywną, natomiast wybierając się na uroczyste przyjęcie – satyna będzie najlepsza. Jeśli jednak wybierasz coś do noszenia na co dzień, postaw na bieliznę bambusową, która doskonale reguluje temperaturę ciała i charakteryzuje się antybakteryjnymi właściwościami.

Nie bądź konserwatywny

Panowie, my wiemy, że zakupy nie są Waszym ulubionym zajęciem i dlatego często sięgacie po to, co zobaczycie na sklepowej półce jako pierwsze. Często się staje, że wychodzicie ze sklepu z klasyką w postaci męskich slipów w czarnym kolorze. A co gdybyście odeszli od tej rutyny i spróbowali czegoś nowego? Nie bójcie się sięgnąć po bieliznę w żywych kolorach i wesołych wzorach.

Nasza wskazówka: Męska bielizna to nie tylko slipy i bokserki. Nie zapominajmy też o podkoszulkach, które są doskonałe zwłaszcza w przypadku, gdy zakładasz koszulę – nie tylko absorbuje wilgoć ze skóry, ale także przedłuża „życie“ koszulom.

W męskich trendach królują bokserki

 

Nie ma się czemu dziwić. Męskie bokserki nie drapią i dobrze się je nosi. Dodatkowo podobają się kobietom.

Czy wiesz, że wśród mężczyzn wciąż popularne są bardziej obcisłe slipy? Wiele osob uważa je za wygodniejsze, ponieważ utrzymują partie intymne na swoim miejscu.

Wskazówka dla odważnych: Chcesz zaskoczyć swoją partnerkę? Spróbuj założyć obcisłe spodnie, a pod nie jocksy lub tanga.

Jocksy były przeznaczone dla sportowców, dlatego, że są wykonane, tak aby odpowiadały anatomii ciała, zabezpieczały partie intymne i umożliwiły skórze oddychanie. Męskie tanga z kolei bardzo przypominają te damskie odpowiedniki, z tą różnicą, że ich przód jest przystosowana do męskiej budowy ciała. Doskonale sprawdzają się latem lub podczas wysiłku fizycznego.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

bezchmurnie

Temperatura: 12°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1008 hPa
Wiatr: 9 km/h

STARY RYNEK

ReklamaHosting Mango już od 37,50 zł
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kasyno BooiTreść komentarza: Po sesjach w Booi pozostaje dobre wrażenie. Wszystko jest przewidywalne w dobrym tego słowa znaczeniu: działa jak działa i nadal działa. Żadnych niespodzianek, wszystko jest stabilne i zgodne z regulaminem. Gry są uruchamiane szybko, konto osobiste zawiera informacje, nic nie jest mylące. https://sklep-dinozaurow.pl/Data dodania komentarza: 17.04.2025, 10:47Źródło komentarza: Technologie online które zmieniły nasze życieAutor komentarza: JaTreść komentarza: Bardzo się się cieszę, że w pobliżu mojego domku będę miała swoją BiedronkęData dodania komentarza: 14.04.2025, 18:38Źródło komentarza: Nowa Biedronka w Bydgoszczy. Otwarcie już jutro!Autor komentarza: Won z Grajdołem niszczącym B-szcz!Treść komentarza: A kogo z bydgoszczan obchodzi grajdoł Toruniewo, który blokuje od początku tego chorego województwa rozwój B-szczy, wręcz jej DEGRADACJĘ!!Data dodania komentarza: 14.04.2025, 14:03Źródło komentarza: Dworzec Toruń Wschodni otwarty dla podróżnychAutor komentarza: AlicjaTreść komentarza: Właściciele cukierni Sowa powinni zostać uhonorowani przez miasto Bydgoszcz. Nie znam drugiej bydgoskiej firmy, która od lat tak bardzo inwestowałaby w porządkowanie przestrzeni i rozwój architektoniczny naszego miasta. Dzięki tej firmie Bydgoszcz pięknieje.Data dodania komentarza: 10.04.2025, 12:41Źródło komentarza: Nowy mini park handlowy w Bydgoszczy. Cukiernia Sowa inwestujeAutor komentarza: BZGTreść komentarza: Znowu ta toruńska ***** Ostrowski, który notorycznie zdradza B-szcz we wszystkim na rzecz tego toruńskiego grajdołu zamieszkałego przez socjopatów z antybydgoską psychozą. :( Zaczął niszczyć nawet Tow. Przyj. M. B-szczy doprowadzając do rezygnacji prawdziwych bydgoszczan, ale ktoś wreszcie wytłumaczył tej toruńskiej gnidzie podającej się za bydgoszczanina, choć nim nie jest ani z urodzenia ani z przekonania, że ma wy... opuścić to Towarzystwo. Bydgoszczanie go żywiołowo nienawidzą, jako toruńskiego zdrajcę niszczącego B-szcz z toruńskimi psychopatami!! Won do Grajdołu ZDRAJCO!!!Data dodania komentarza: 28.03.2025, 12:51Źródło komentarza: Od kwietnia loty do FrankfurtuAutor komentarza: Natalia i ZuziaTreść komentarza: Tak naprawdę to szkoda że nasz trener trenuje w Nowy Jorku a nie u nas. Było fajnie.Data dodania komentarza: 21.03.2025, 13:49Źródło komentarza: Za nami udany start judoków z Wyższej Szkoły Gospodarki
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama