Tematem przewodnim konferencji jest działalność naukowa i inżynierska w zakresie projektowania, realizacji, zarządzania oraz monitoringu obiektów i konstrukcji budowlanych w aspekcie zrównoważonego rozwoju. Konferencja ukierunkowana jest na wymianę doświadczeń naukowych, dydaktycznych i praktycznych oraz integrację środowiska naukowego działającego na styku geodezji i kartografii, budownictwa, inżynierii środowiska, architektury i planowania przestrzennego.
Po raz pierwszy w historii SCEGeo patronat na wydarzeniem objęła Międzynarodowa Federacja Geodetów (FIG), co stanowi duże wyróżnienie dla organizatorów tej konferencji.
Tegoroczna odsłona SCEGeo, mimo zmiany formuły budzi duże zainteresowanie
w środowisku naukowym z Polski i zagranicy. Zgłosiły się najważniejsze uczelnie techniczne
w kraju: Politechnika Warszawska, Akademia Górniczo-Hutnicza, Politechnika Wrocławska, Politechnika Gdańska, Politechnika Krakowska, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Uniwersytet Zielonogórski, Politechnika Śląska, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego.
Konferencja składać się będzie wyłącznie z sesji plakatowych z możliwością dyskusji
w formie komentarzy. Udział w wydarzeniu (przeglądanie i komentowanie posterów) możliwy będzie po zarejestrowaniu i zalogowaniu się na stronie scegeo.utp.edu.pl. Rejestracja możliwa będzie przez cały czas trwania Konferencji SCEgeo. Udział w tegorocznej odsłonie SCEgeo jest bezpłatny.
Szczegóły dotyczące zasad uczestnictwa znajdują się na stronie konferencji scegeo.utp.edu.pl.
Napisz komentarz
Komentarze