Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 28 kwietnia 2025 02:13
Reklama

Agencja towarzyska na Wyżynach zamknięta [FOTO]

Policjanci Wydziału Kryminalnego KWP w Bydgoszczy zlikwidowali agencję towarzyską działającą w wynajętym domu na Osiedlu Wyżyny. Do aresztu trafili właściciele agencji i kierowca, który to ułatwiał. Wszyscy zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące.
Agencja towarzyska na Wyżynach zamknięta [FOTO]

Autor: KWP Bydgoszcz

Sprawa zaczęła się od policjantów Wydziału Kryminalnego KWP w Bydgoszczy, którzy ustalili, że w jednym w domów w Bydgoszczy może działać agencja towarzyska, której właściciele czerpią korzyści z prostytucji poprzez ułatwianie nierządu oraz dzielenie się z kobietami, które tam „pracowały” zarobkiem w proporcjach 50/50%.

Właściciele agencji, oprócz zabierania kobietom części zarobków, zamieszczali ogłoszenia na portalu internetowym, zorganizowali lokal oraz zapewniali transport, a nawet środki higieny.

Policjanci ustalili, że w agencji pracowało przynajmniej 6 kobiet. Stałym współpracownikiem był także taksówkarz, który dowoził klientów, a nawet zajmował się werbowaniem do tego typu zajęcia. Praca śledczych nad tą sprawą pozwoliła na zebranie dowodów świadczących, że agencja działała pod ustalonym adresem przynajmniej rok, a osoby związane z czerpaniem korzyści z prostytucji uczyniły sobie z tego procederu stałe źródło dochodu.

Zarzuty dotyczące tego procederu trzem osobom ogłosił prokurator Prokuratury Okręgowej w Bydgoszczy, który wnioskował do sądu o tymczasowe aresztowanie podejrzanych: 43-latki, 53-latka oraz 37-latka. Sąd zdecydował, że najbliżej 3 miesiące wszyscy pozostaną w areszcie tymczasowym.

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie małe

Temperatura: 5°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1030 hPa
Wiatr: 5 km/h

STARY RYNEK

ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: info z BydgoszczyTreść komentarza: Mała prośba: Skoro jest to portal BYDGOSZCZ.pl, to prosilibyśmy o nie uraczanie nas bieda-informacyjkami z Magagrajdołu Toruniewo, OK? Już starczy tego, że toruńskie pasożyty na B-szczy zyskały to, co dokładnie straciła na ich rzecz B-szcz, w tym także sport. Należy oderwać rydzykowych pasożytów id bydgoskiego cycka, bo nas tylko doją bez końca, a B-szcz bez końca traci!! My Całbeckowa DO NICZEGO NIE POTRZEBUJEMY, a że tamtejsze pasożyty i ich grajdoł nie byłby tym, czym jest dzisiaj bez okradania B-szczy, to należy z tym wreszcie SKOŃCZYĆ!!!Data dodania komentarza: 20.04.2025, 16:46Źródło komentarza: ALSTAL Grupa Budowlana ponownie sponsorem toruńskiego żużlaAutor komentarza: JolaTreść komentarza: Krótka ta Biedronka, rozmieszczenie regałów i towaru nie przypomina standardu Biedronki. Asortyment raczej nie pełny.Data dodania komentarza: 17.04.2025, 15:34Źródło komentarza: Nowa Biedronka w Bydgoszczy. Otwarcie już jutro!Autor komentarza: PiotrekTreść komentarza: No cóż, to nie jest normalnej wielkości Biedronka, układem wewnątrz przypomina Polomarket na Bartodziejach. Nie ma też pełnego asortymentu Biedronki. Dodatkowo miejsca postojowe dość wąskie, więc łatwo o obicie drzwi.Data dodania komentarza: 17.04.2025, 15:31Źródło komentarza: Nowa Biedronka w Bydgoszczy. Otwarcie już jutro!Autor komentarza: Kasyno BooiTreść komentarza: Po sesjach w Booi pozostaje dobre wrażenie. Wszystko jest przewidywalne w dobrym tego słowa znaczeniu: działa jak działa i nadal działa. Żadnych niespodzianek, wszystko jest stabilne i zgodne z regulaminem. Gry są uruchamiane szybko, konto osobiste zawiera informacje, nic nie jest mylące. https://sklep-dinozaurow.pl/Data dodania komentarza: 17.04.2025, 10:47Źródło komentarza: Technologie online które zmieniły nasze życieAutor komentarza: JaTreść komentarza: Bardzo się się cieszę, że w pobliżu mojego domku będę miała swoją BiedronkęData dodania komentarza: 14.04.2025, 18:38Źródło komentarza: Nowa Biedronka w Bydgoszczy. Otwarcie już jutro!Autor komentarza: AlicjaTreść komentarza: Właściciele cukierni Sowa powinni zostać uhonorowani przez miasto Bydgoszcz. Nie znam drugiej bydgoskiej firmy, która od lat tak bardzo inwestowałaby w porządkowanie przestrzeni i rozwój architektoniczny naszego miasta. Dzięki tej firmie Bydgoszcz pięknieje.Data dodania komentarza: 10.04.2025, 12:41Źródło komentarza: Nowy mini park handlowy w Bydgoszczy. Cukiernia Sowa inwestuje
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama