Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Pesa życzy wesołych Świąt!

Ukradła portfel i dokonała transakcji płatniczej. Bydgoscy policjanci proszą o pomoc [Tożsamość ustalono]

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Wyżyny zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają kobietę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami
Ukradła portfel i dokonała transakcji płatniczej. Bydgoscy policjanci proszą o pomoc [Tożsamość ustalono]

Autor: KWP Bydgoszcz

Kryminalni z bydgoskich Wyżyn prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży i kradzieży z włamaniem. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę (12/13.10.2019) w jednym z lokali na bydgoskich Wyżynach. Tam pokrzywdzona utraciła portfel z dokumentami, pieniędzmi oraz kartą bankomatową.

Natomiast po godz. 2:30 (13.10.2019) n/n kobieta, na jednej ze stacji paliw przy ul. Wojska Polskiego w Bydgoszczy, dwukrotnie dokonała zbliżeniowo transakcji płatniczej za pomocą utraconej karty bankomatowej.

Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Informację można przekazać całodobowo pod numerem telefonu 52-588-15-59 lub 112.

----

Ustalono tożsamość kobiety. 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

... 27.10.2019 18:48
Nie dość że ćpunka to jeszcze złodziejka xD Szkoda tylko tych dzieci że mają taką matkę . Bez powodu dzieci nie trafiły do rodziny zastępczej..

Aniolek 24.10.2019 10:23
Ma dzieci i takie numery odwalac zamiast normalnie do pracy isc to kradnie a pozniej dzieci beda mamusie za kratmi odwiedzac madre posuniecie

Oj nie ladnie 23.10.2019 20:37
Haha co ty odwalilas ?

słaba mżawka

Temperatura: 12°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1010 hPa
Wiatr: 19 km/h

STARY RYNEK

ReklamaCertyfikat SSL od 9 zł/rok!
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Kasyno BooiTreść komentarza: Po sesjach w Booi pozostaje dobre wrażenie. Wszystko jest przewidywalne w dobrym tego słowa znaczeniu: działa jak działa i nadal działa. Żadnych niespodzianek, wszystko jest stabilne i zgodne z regulaminem. Gry są uruchamiane szybko, konto osobiste zawiera informacje, nic nie jest mylące. https://sklep-dinozaurow.pl/Data dodania komentarza: 17.04.2025, 10:47Źródło komentarza: Technologie online które zmieniły nasze życieAutor komentarza: JaTreść komentarza: Bardzo się się cieszę, że w pobliżu mojego domku będę miała swoją BiedronkęData dodania komentarza: 14.04.2025, 18:38Źródło komentarza: Nowa Biedronka w Bydgoszczy. Otwarcie już jutro!Autor komentarza: Won z Grajdołem niszczącym B-szcz!Treść komentarza: A kogo z bydgoszczan obchodzi grajdoł Toruniewo, który blokuje od początku tego chorego województwa rozwój B-szczy, wręcz jej DEGRADACJĘ!!Data dodania komentarza: 14.04.2025, 14:03Źródło komentarza: Dworzec Toruń Wschodni otwarty dla podróżnychAutor komentarza: AlicjaTreść komentarza: Właściciele cukierni Sowa powinni zostać uhonorowani przez miasto Bydgoszcz. Nie znam drugiej bydgoskiej firmy, która od lat tak bardzo inwestowałaby w porządkowanie przestrzeni i rozwój architektoniczny naszego miasta. Dzięki tej firmie Bydgoszcz pięknieje.Data dodania komentarza: 10.04.2025, 12:41Źródło komentarza: Nowy mini park handlowy w Bydgoszczy. Cukiernia Sowa inwestujeAutor komentarza: BZGTreść komentarza: Znowu ta toruńska ***** Ostrowski, który notorycznie zdradza B-szcz we wszystkim na rzecz tego toruńskiego grajdołu zamieszkałego przez socjopatów z antybydgoską psychozą. :( Zaczął niszczyć nawet Tow. Przyj. M. B-szczy doprowadzając do rezygnacji prawdziwych bydgoszczan, ale ktoś wreszcie wytłumaczył tej toruńskiej gnidzie podającej się za bydgoszczanina, choć nim nie jest ani z urodzenia ani z przekonania, że ma wy... opuścić to Towarzystwo. Bydgoszczanie go żywiołowo nienawidzą, jako toruńskiego zdrajcę niszczącego B-szcz z toruńskimi psychopatami!! Won do Grajdołu ZDRAJCO!!!Data dodania komentarza: 28.03.2025, 12:51Źródło komentarza: Od kwietnia loty do FrankfurtuAutor komentarza: Natalia i ZuziaTreść komentarza: Tak naprawdę to szkoda że nasz trener trenuje w Nowy Jorku a nie u nas. Było fajnie.Data dodania komentarza: 21.03.2025, 13:49Źródło komentarza: Za nami udany start judoków z Wyższej Szkoły Gospodarki
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama