Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama dotacje unijne dla firm

"Oto ja". Droga Krzyżowa przejdzie ulicami miasta

„Oto ja” to hasło tegorocznej Drogi Krzyżowej ulicami Bydgoszczy, którą przeżywać będziemy w sobotę 30 marca o godz. 19:30 z Katedry do Bazyliki.
"Oto ja". Droga Krzyżowa przejdzie ulicami miasta

Autor: Droga Krzyżowa

W tym roku Młodzież wielu wspólnot parafialnych naszego miasta po raz kolejny udowodniła, że – jak uczy Ojciec Święty Franciszek – najlepiej wychodzi im „budowanie mostów, a nie stawianie murów” w trosce o ewangelizację drugiego człowieka, szczególnie swoich rówieśników.

Treść i przesłanie nabożeństwa ma zaprosić każdego uczestnika do odpowiedzi swoim życiem na zaproszenie Pana Boga do wypełnienia podstawowego powołania, jakim jest osiągnięcie świętości, do czego również zachęca Ojciec Święty w ostatniej Adhortacji Apostolskiej "Gaudete et exsultate" oraz przeżytym Synodzie na temat „Młodzież, wiara i rozeznanie powołania”.

Wielki Post to najlepszy czas, by poważnie zapragnąć świętości. 

Więcej na ten temat znajdziesz na fb.com/BydgoszczPasja



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zachmurzenie umiarkowane

Temperatura: 5°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1008 hPa
Wiatr: 9 km/h

STARY RYNEK

ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: RafałTreść komentarza: Kolega kupił nowe mieszkanie od Budlexu na ulicy Zaświat i pękają mu tynki w mieszkaniu oraz w częściach wspólnych. Budlex odpowiada, że budynek osiada i ma prawo dużo rzeczy pękać i nie będą tego naprawiać. Pokazują zapis w umowie o osiadaniu budynku. Szyby okienne porysowane i pani stwierdziła, że z 2 metrów tego nie widać i reklamacja odrzucona. Jak dla mnie to nie ten sam Budlex co kiedyś. Radzę przeczytać umowę na co się godzimy.Data dodania komentarza: 14.03.2025, 09:59Źródło komentarza: Budlex kontynuuje prace w inwestycji Enklawa w BydgoszczyAutor komentarza: Zakłopotany FranekTreść komentarza: Nie zdziwię się, jak będę chciał zaparkować samochód na swoim własnym miejscu parkingowym w garażu pod blokiem i będzie tam stał parkomat. Dosłownie z wszystkiego próbują oskubać człowieka. To jest żenada.Data dodania komentarza: 3.03.2025, 17:52Źródło komentarza: Bydgoszcz: Rozszerzy się strefa płatnego parkowaniaAutor komentarza: fuegoTreść komentarza: niestety tak, jak inne budynki po tej stronie ulicy, w kolejnym etapie aż do ulicy SzubińskiejData dodania komentarza: 20.02.2025, 10:02Źródło komentarza: Jest zezwolenie. Wkrótce trasa tramwajowa na SzwederowoAutor komentarza: Józef MTreść komentarza: Czy garaże zlokalizowane przy ulicy Leszczyńskiego 90-92 ulegną likwidacji?Data dodania komentarza: 18.02.2025, 13:32Źródło komentarza: Jest zezwolenie. Wkrótce trasa tramwajowa na SzwederowoAutor komentarza: RybaTreść komentarza: To jakiś żydowsko anglosaski żart ? Polacy nie rządzą państwem polskim…..Data dodania komentarza: 14.02.2025, 00:14Źródło komentarza: Minister Radosław Sikorski przekazał 100 tys dolarów na Dom DzieckaAutor komentarza: KaliTreść komentarza: Kto się na to zgodził ,?! Ludzie obudźcie się z tych symboli i socjotechnik stosowanych przez globalistów itp… Era Wodnika wita odważnych ludzi.Data dodania komentarza: 14.02.2025, 00:12Źródło komentarza: Kolejny LIDL w regionie! Pierwszy w Rypinie
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama