Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Teatr Polski w Bydgoszczy gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

Teatr Polski im. H. Konieczki po raz kolejny wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! W tym roku na akcję przekazaliśmy podwójne zaproszenie na pokaz „Zemsty” w reżyserii Radosława Rychcika, który odbędzie się 15 lutego o godzinie 19:00. Zwycięzca lub Zwyciężczyni weźmie również udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej z udziałem obsady spektaklu.
Teatr Polski w Bydgoszczy gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

Autor: fot.: KB archiwum

W ramach 33. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy TPB zaprasza do licytacji podwójnego zaproszenia na pokaz swojej najnowszej produkcji – „Zemsty”. Pokaz spektaklu odbędzie się 15 lutego (sobota) o godzinie 19:00. Po spektaklu Zwycięzca lub Zwyciężczyni razem z osobą towarzyszącą będą mieć możliwość wzięcia udziału w profesjonalnej sesji zdjęciowej w kostiumach i scenografii, z udziałem obsady. Sesja zdjęciowa zostanie zrealizowana przez Patryka Chenca – fotografa współpracującego z Teatrem Polskim w Bydgoszczy przy wielu projektach, takich jak tworzenie zapowiedzi spektakli, sesji zdjęciowych w ramach promocji premier czy też fotorelacji z Festiwalu Prapremier. 

W inscenizacji „Zemsty” w reżyserii Radosława Rychcika spór Cześnika i Rejenta zostaje przeniesiony na Dziki Zachód – zamiast szabli rewolwery, zamiast szlacheckiego kontusza kapelusz i ostrogi. Kaktus na tle zachodzącego słońca, krzyk orła, rżenie konia i wycie kojota. Intrygi i pojedynki, odwaga, kompromis, spokój, cierpliwość, miłość versus tchórzostwo, impulsywność, przewrotność, przebiegłość. W tej komedii charakterów Fredro wyśmiewa ludzkie wady, które prowadzą do konfliktów, sporów i wojen.

To unikatowa szansa by wraz z gwiazdami Teatru Polskiego wcielić się w niosącego sprawiedliwość samotnego rewolwerowca, zuchwałą poszukiwaczkę przygód lub złowrogiego westernowego zakapiora!

Link do aukcji: https://allegro.pl/oferta/podwojne-zaproszenie-na-zemste-sesja-zdjeciowa-17148109460?fbclid=PAZXh0bgNhZW0CMTEAAaaDo5BPHr6U9os2tENe9AcnwmmLAT5NM2zyft2GPmG86xND_SV-FqH0p_0_aem_37Okrz0Zw4yhomwJvMajaQ 

 

Zapraszamy do wspólnego grania i pomagania podczas 33. Finału WOŚP!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zamglenia

Temperatura: -5°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1032 hPa
Wiatr: 6 km/h

STARY RYNEK

ReklamaHosting Mango już od 37,50 zł
ReklamaKreatywne rozwiązania dla Twojego biznesu!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Bobin-PotyrałaTreść komentarza: https://www.facebook.com/share/p/1CnXnktVcQ/ Proszę o pomoc dla tego psa. W linku i w komentarzach jest podany adres gdzie pies przebywsData dodania komentarza: 1.02.2025, 20:41Źródło komentarza: 112 dla zwierząt działa już w kujawsko-pomorskimAutor komentarza: Bobin-PotyrałaTreść komentarza: https://www.facebook.com/share/p/1CnXnktVcQ/ POMOCY dla tego psa.Być może to ostatni moment by go uratować.Data dodania komentarza: 1.02.2025, 20:39Źródło komentarza: 112 dla zwierząt działa już w kujawsko-pomorskimAutor komentarza: MarianTreść komentarza: Na UKW - koncerty...bo co innego pozostało?Data dodania komentarza: 31.01.2025, 17:07Źródło komentarza: PBŚ inwestuje w rozwój informatyki i technologii cyfrowychAutor komentarza: d0br0dzi3jTreść komentarza: Z tego Rektora w końcu uczelnia techniczna nabrała właściwego wiatru w żagle! Pozostałe uczelnie bydgoskie powinny brać przykład, a nie organizować co tydzień koncerty :) A na UKW wszyscy wesoło rozśpiewani, same koncerty :PData dodania komentarza: 24.01.2025, 23:15Źródło komentarza: PBŚ inwestuje w rozwój informatyki i technologii cyfrowychAutor komentarza: BYDGOSZCZTreść komentarza: SYRGOLŚData dodania komentarza: 23.01.2025, 14:54Źródło komentarza: Postoje taksówek w Bydgoszczy zostaną zamienione na parkingiAutor komentarza: AntekTreść komentarza: W takich warunkach to można się uczyć 💪 dobrze wiedzieć że osoby ,ktore maja pierwszy kontakt z pacjentem uczą się w takich warunkach …na pewno to zaprocentuje w przyszłościData dodania komentarza: 19.01.2025, 17:33Źródło komentarza: Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu z nowym instytutem
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama