Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Dzień otwarty na Wzornictwie Politechniki Bydgoskiej

Poznaj kierunek Wzornictwo – spotkaj prowadzących, zaprezentuj portfolio i odkryj swój potencjał. Zapraszamy na Dzień Otwarty!
Dzień otwarty na Wzornictwie Politechniki Bydgoskiej

Autor: fot.: facebook.com/pbs.bydgoszcz

Wszystkie osoby z pasją do projektowania chcące rozwijać swoje umiejętności w kreatywnym środowisku zapraszamy do dołączenia do Dnia Otwartego kierunku Wzornictwo na Wydziale Sztuk Projektowych Politechniki Bydgoskiej, który odbędzie się w wyjątkowej atmosferze Jarmarku Bożonarodzeniowego!

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 14.12.2024 r. na terenie kampusu Politechniki Bydgoskiej.

Co czeka na odwiedzających?
•    Konsultacja portfolio – możliwość pokazania swoich prac i uzyskania cennych wskazówek od wykładowców Wydziału Sztuk Projektowych.
•    Prezentacja pracowni projektowania uniwersalnego Universal Lab – umożliwi poznanie naszego podejścia do projektowania, które łączy estetykę z funkcjonalnością i dostępnością.
•    Zwiedzanie pracowni WSP – o godzinie 12:00 i 14:00 zapraszamy na zwiedzanie naszych pracowni, w których realizujemy innowacyjne projekty wzornicze.

To doskonała okazja, by dowiedzieć się, co oferuje nasz kierunek i jak nasze studia mogą pomóc rozwinąć kreatywność i zdobyć cenne umiejętności w projektowaniu!

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy się zarejestrować poprzez formularz: https://forms.office.com/e/tL2m39c979

Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie: https://wsp.pbs.edu.pl/pl/aktualnosc/dzien-otwarty-na-wzornictwie.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

zamglenia

Temperatura: 4°C Miasto: Bydgoszcz

Ciśnienie: 1028 hPa
Wiatr: 17 km/h

STARY RYNEK

ReklamaHosting Mango już od 37,50 zł
ReklamaBydgoszcz na YouTube - Oficjalnie!
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: BZGTreść komentarza: Znowu ta toruńska ***** Ostrowski, który notorycznie zdradza B-szcz we wszystkim na rzecz tego toruńskiego grajdołu zamieszkałego przez socjopatów z antybydgoską psychozą. :( Zaczął niszczyć nawet Tow. Przyj. M. B-szczy doprowadzając do rezygnacji prawdziwych bydgoszczan, ale ktoś wreszcie wytłumaczył tej toruńskiej gnidzie podającej się za bydgoszczanina, choć nim nie jest ani z urodzenia ani z przekonania, że ma wy... opuścić to Towarzystwo. Bydgoszczanie go żywiołowo nienawidzą, jako toruńskiego zdrajcę niszczącego B-szcz z toruńskimi psychopatami!! Won do Grajdołu ZDRAJCO!!!Data dodania komentarza: 28.03.2025, 12:51Źródło komentarza: Od kwietnia loty do FrankfurtuAutor komentarza: Natalia i ZuziaTreść komentarza: Tak naprawdę to szkoda że nasz trener trenuje w Nowy Jorku a nie u nas. Było fajnie.Data dodania komentarza: 21.03.2025, 13:49Źródło komentarza: Za nami udany start judoków z Wyższej Szkoły GospodarkiAutor komentarza: SlawTreść komentarza: Gratulacje! Dzięki trenerowi R.Pujszo ciągle "słychać " o bydgoskim judo !Data dodania komentarza: 20.03.2025, 21:26Źródło komentarza: Za nami udany start judoków z Wyższej Szkoły GospodarkiAutor komentarza: KamilTreść komentarza: UMK -bez medalu a inne nie wiem.Data dodania komentarza: 19.03.2025, 11:29Źródło komentarza: Za nami udany start judoków z Wyższej Szkoły GospodarkiAutor komentarza: MisiekTreść komentarza: GratulacjeData dodania komentarza: 18.03.2025, 23:04Źródło komentarza: Za nami udany start judoków z Wyższej Szkoły GospodarkiAutor komentarza: Kanupriya RawatTreść komentarza: Congratulations 🎉🎉Data dodania komentarza: 18.03.2025, 21:09Źródło komentarza: Za nami udany start judoków z Wyższej Szkoły Gospodarki
Reklama
NAPISZ DO NAS

Jeśli masz interesujący temat, który możemy poruszyć lub byłeś(aś) świadkiem ważnego zdarzenia - napisz do nas.

Reklama